Küçük büyük demeden herkese matematik dersinde %100 başarı garantisi! 10 yıllık matematik öğretmenliğim süresince pek çok genç insanın kariyerini belirleyecek sınavlarda onlara sadece başarıyı getirmedim; onlara ilham kaynağı da oldum. Sizi diğer rakiplerinizden adım adım ileri taşıyacak matematik ile fark yaratabilirsiniz ve onlardan çok çok ileride olabilirsiniz.

İlköğretim Takviye, Lise Takviye, TEOG-YGS&LYS-ALES-DGS-KPSS-YÖS&YÖS IQ alanlarında deneyimlerim ve bilgi birikimimle her zaman yanınızdayım.

Öncelikle gerçekten başarmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte çalıştığınız sürece profesyonel matematik eğitimi alacak ve matematiği hayatınızın başköşesine koyacaksınız.

En iyi öğretmen; öğrenci ile doğru iletişim kuran öğretmendir. Öğretmen ne kadar bilgili olursa olsun öğrenci ile doğru iletişim kuramazsa yapılan dersler, harcanan emek boşa gidecektir. Bu nedenle öğretmen ile öğrenci arasında sağlıklı iletişim özel derslerin ilk, en önemli ve her daim gerekli olan basamağıdır.

-Hocam, yıllardır matematik dersi korkulu rüyam oldu bir türlü anlayamadım, bizim çocuğun günü kurtarmasını değil matematiği gerçekten öğrenmesini istiyorum, Hocam artık başarmak istiyorum diyorsanız, mutlaka size uygun olacağını düşündüğünüz yollarla destek almalısınız. Matematik gibi özveri ve dikkat isteyen bir bilim dalını en iyi özel ders alarak öğrenebilirsiniz. 

Derslerin size uygun olan seviyeden başlaması ve sizin de adım adım dersin konularını öğrenerek, öğrenmiş olduğunuz konuları da test çözme, tekrar etme, alıştırmalar yapmak gibi öğrenmenizi sağlamlaştıracak yollarla mutlaka pekiştirmelisiniz.

Matematikte konular seviyeye göre ayarlanarak anlatılmalıdır. Öğrenci derste sıkılıp başka uğraşlara ilgisini dikkatini vermemelidir. Öğrencinin derste sıkılma, dikkatsizlik gibi problemleri varsa muhakkak bir uzmana danışılmalıdır.

Matematik Netleri Ne Anlama Geliyor ve Matematik Netleri Nasıl Arttırılır? isimli yazımızı da okumalısınız.