Değerli öğrencilerimiz, velilerimiz ve sitemizde yer alan onlarca konulardan birinden özel ders almak isteyenler. Dersleri derste öğrenmek zorunda olan okulda öğrencinin kendisini rahat olarak hissetmemesinden dolayı ders planında geride kalmış olabilir. Ya da kalabalık ders müfredatından dolayı derste öğrenme eksikliği gerçekleşmiş olabilir. Diğer taraftan öğrenci olmayıp kendini geliştirmek amacıyla bir şeyler öğrenmek isteyip nereden başlayacağınız konusunda şüpheleriniz var. 

Tüm bu durumlarda, başvurabileceğiniz yer ya bir kurs, dershane olacak ya da daha kalıcı ve rahat hissedebileceğiniz özel ders almak olacaktır. Özel ders almak kalıcı bilgiye ulaşmak için pratik yol olmakla birlikte, oldukça keyifli bir aktivitedir. Sınıf ortamında yaklaşık 1 ayda öğrenebileceğiniz birçok bilgi özel ders ile sadece 3-5 saatlik özel ders ile öğrenmeniz mümkün. Özel ders size hem emek hem de zaman olarak büyük tasarruf sağlar.

Özel Ders Almak İsteyenler ne yapmalı? 

Özel ders vermek isteyen öğretmenler tarafından bırakılan ilanları derleyip sizler için sistematik halinde sunan ozeldersveren.com sitemizi gezmekle başlayabilirsiniz.

Özel ders veren hocalar, sitemizde kendi uzmanlıklarına uygun şekilde profil sayfası oluşturmaktadır. Sitemizde yer alan filtre ve arama kriterlerini uygulayarak, özel ders almak istediğiniz öğretmenleri listeleyebilirsiniz. Daha sonra yapmanız sizin kriterlerinize en uygun öğretmenler ile iletişime geçerek bu öğretmenler için özel ders talebi oluşturmanız.  Özel ders öğretmeni bulmak sitemiz sayesinde artık çok kolay.

Özel ders vermek isteyen öğretmenler ya da özel ders vermek isteyen eğitmenler de, sitemizde gezinerek öğretmen profillerini inceleyerek genel olarak sitenin işleyişi hakkında bilgi sahibi olabilirler. Daha sonra sitemizde yer alan öğretmen kayıt alanından kendileri için özenle hazırladıkları bir özel ders ilanı ile özel ders bulmak amacıyla sitemize gelen öğrencilerin kendilerine ulaşmalarına ortam hazırlamış olabilirler. Sitemize kayıt olmuş özel ders vermek isteyen öğretmenler için öğretmen profillerini tam olarak doldurduktan sonra profillerini sosyal medya hesaplarından paylaşmalarını şiddetle tavsiye etmekteyiz. Aynı zaman sitemizi sıklıkla ziyaret ederek özel ders almak isteyen öğrencilerden gelen ders taleplerini kaçırmamak için sitemizi sık sık ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Özel ders verilen ders ya da konu aşırı rekabet varsa özel paketlerimizden satın alarak fark edilebilirliğinizi arttırabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Öğretmenler Özel Ders Ücretlerini Nasıl Belirlemeli? Okumanızı da önermekteyiz.