Özel ders öğrencisi bulmak eskisi kadar kolay değil. Özel ders öğrencisine ulaşmak için sizler için hazırladığımız platform bir çok sorununuzu çözecek.

Sitemize kayıt olduktan sonra, sadece kayıt olmanız sizlere yardımcı olmayacaktır. Bu nedenle profil bilgilerinizi tüm detayları ile vermeniz, birçok sorunu da çözecektir. 

Sitemizde yer alan profil bilgilerinizi tamamlamanız, özel ders almak isteyen öğrencileri ve velilerinin aklında yer alan bir çok sorunun cevabını verecektir. Burada kullandığınız dil bilgisi oldukça önemlidir. Bir öğrenci velisi olsanız, gramer hataları ile dolu bir profile sahip öğretmene ulaşmak ister misiniz?

Özel ders vermek istediğiniz alanları net bir şekilde belirleyin. Bu alanların doğru bir şekilde yer aldığından emin olun.  

Profil fotoğrafınızı yüklemenizi öneriyoruz. Profil fotoğrafınızı özenle seçmeniz, daha dikkat çekici profile sahip olmanıza olanak tanır.   

Profilinizi tamamladıktan sonra sosyal medya hesaplarınızdan profil linkini paylaşın. Hergün siteye giriş yaparak gelişmeleri takip edin. Özel mesajları kaçırmayın.