Dünya üzerinde ki çocuklar içinde bir istatistik yapılıyor ve en çok zorlanılan ders matematik değil geometri çıkıyor. Belki benzer dersler olsalar da ikisi de farklı alanlar ve farklı bilgiler ister. Ülkemiz de matematik ve geometri en zor olan ve ya çocuklara en zor gelen derslerdir. Çocuklarınızın başarılı olması için bu dersi yapması gerekir. Geometri özel ders vermek ve ya almak ülkemiz de öne çıkan uygulamalardan biridir. Sizlerde özel ders almak ve ya vermek için yazımızı iyi okuyup dediğimiz uygulamaları düşünmelisiniz. Özellikle pandemi ile savaşılan bu günlerde özel ders almak da vermek de çok zor oldu. Çocuklar için sınavlar hala devam ediyor, peki bu kadar karmaşa içinde ne yapılır.

Geometri özel ders

Öncelikle bu ders üzerinden para kazanmak isteyen öğretmenlerimize seslenelim, herkes devlet kadrosuna atanacak diye bir kaide yoktur. Ben atanamadım ama hala mesleki hayatıma devam etmek istiyorum diyorsanız yapmanız gereken hemen bir youtube sayfası açmak ve evde ders anlatımı yapıp bu sayfaya koymaktır. Yapacağınız işlem için bir adet tahta ve kanal açmanız yeterli olacaktır. Sonrasında işini iyi yapan öğretmenlerden olursanız çocuklar sizleri izleyecek ve bu panel sizlere yüksek tıklanmalarda çok para ödeyecektir. Günümüzde özel ders vermek için bundan daha iyi bir teknoloji olmaz. Sizlerde bu mesleği yapmak ve bu meslekle para kazanmak istiyorsanız hemen harekete geçin.


Özel ders almak

Özel ders almak içinde yapılacak iki türlü yöntem vardır, ben pandemi dönemindeyim ve kimse ile temasta bulunmak istemiyorum gibi bir düşünceniz varsa o zaman sizlerde youtube üzerinde ders dinleyerek işinizi kolay kılabilirsiniz. Bununla yetinmeyip özel ders almak isteyen kişilerin yapacağı en basit uygumla online özel ders almaktır. Okulda aldığınız online eğitime benzer bir şekilde eğitimi dershaneler ve özel hocalar da veriyor. Bu iki uygulamadan da hoşlanmıyorsanız o zaman son çare özel hocayı eve çağırıp mesafeli bir şekilde ders dinleyeceksiniz. Üç yoldan başka şu an yapılacak bir işlem yoktur. Sizler için en kullanışlı yolar bunlardır.