Birçok makalemizde de vurguladığımız üzere, matematik ülkemizde başarı oranı en düşük derslerin başında gelmektedir. Bunun yanında öğrenciler matematik dersini başarı oranları düştüğünden dolayı pek sevmemekte ve yaparken de zorlanmaktadır. Ülkemizde yapılan bir çok sınav için bu geçerli. Bu bilgilendirme makalemizin konusu olan sınav DGS yani genel açılımı ile dikey geçiş sınavı. Dikey geçiş sınavında da sizleri hiç de kolay sınavlar beklemiyor. Sizden önce 4 yıllık okulu kazanan kişiler kolay girmedi ve sizler için de bu sınavı kazanmak çok da kolay almayacaklar. Bunun için bu sınavda matematiğe dikkat etmelisiniz.


dgs matematik özel ders, dgs sınava hazırlık özel ders, dgs matematik konu anlatımı özel ders

DGS matematik özel ders vermek

Sizler bu dersi almak ve ya vermek hangi noktada yer alıyorsanız yazımızı o tarafta değerlendirin öncelikle bu yazıda sizler için özel ders nasıl verilir konusunda başlayalım. Sizler şu anda ülkede bulunan salgının farkındasınız ve bunun için öğrencilere internet ortamında ulaşmaya çalışın. Youtube gibi büyük sitelerde kendinize özel ders anlatacak bir ortam oluşturun ve bu site üzerinden para kazanın. Uzun zaman ister diyorsanız el broşürü dağıtın kendinizi tanıttığınız bir yazı ile bunu 2 yıllık bölümlere dağıtın. İlgisini çekecek kişilere yine özel ders vererek onlara yardımcı olabilir ve para kazanabilirsiniz. Bunların ikisini de bulamadınız ve ya olmadı o zaman çevrenizde reklam yaparak emellerinize ulaşabilirsiniz. Dikey geçiş sınavında başarılı olmak isteyen öğrenciler, özel ders öğretmeni arıyor. 

DGS için matematik özel dersi vermek istiyorsanız, doğru platformdasınız. Bir çok özel ders veren öğretmen gibi sizler de sitemize üye olabilir. Sadece 10 dakika ayırarak mükemmel bir profil ile öğrencilerinizi bulmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın özel ders vermek için güzel bir profile sahip olmalı ve öğrencilerinizi etkileyecek şekilde sistemde tüm bilgilerinizi eksiksiz doldurmalısınız. Özel ders vermek istiyorum ne yapmalıyım diyorsanız, hemen sitemize kayıt olun ve özel ders vermeye başlayın.

DGS matematik özel ders alma

Özel ders vermek isteyen arkadaşlara konuları anlattık ve şimdi sırada özel ders almak zorunda olan kişiler için bilgiler verelim. Sizler DGS için hazırlık yapıyor ama matematikte tıkanıyorsunuz, bu yüzden de özel ders almak istiyorsanız öncelikle internet ortamında ders veren sitelere bir bakın. Hem para vermeden hem de daha geniş bir ortamda ders alışma imkânı sizlere ulaşacaktır. Bundan sonraki süreçte okul içinde ders veren kişilerden ders alabilir hem daha yakından hem de daha ucuza ders almış olursunuz. Evinize çağıracağınız hocalar daha pahalı olsa da sizlere özel ders verip sınava kadar en hızlı şekilde sizleri hazırlayacaktır. 

DGS matematik için özel ders almak, bu sınavda başarınızı arttıracaktır. İsterseniz özel ders hocalarından birisini sitemizde bulabilir ve hemen iletişime geçebilirsiniz. Anlaşmış olduğunuz öğretmenler ile isterseniz DGS matematik konu anlatımı hakkında ders işleyebilir, dilerseniz özel ders hocanız ile soru çözme pratiğinizi arttırabilirsiniz.

DGS sınava takviye özel ders öğretmenlerine ulaşmak için Sınava Hazırlık Özel Ders Öğretmenleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.