Matematik ülkemizde en büyük sorun olmuştur, belki aramızda bu dersi seven ve çok iyi yapan kişiler olsa da bir gerçek vardır bu ülkede matematik en korkulan ve becerilemeyen ders olarak bilinir. Bunu kafamızdan söylemiyoruz, son yapılan sınavlarda ülke olarak matematik netlerini eksiye düşürdük yani bu ülkede öğrenciler ortalama olarak söylüyoruz eksi net yapıyor. DGS matematik özel ders almak bu yüzden çok önemlidir. DGS yani genel açılımı ile dikey geçiş sınavında sizleri hiç de kolay sınavlar beklemiyor. Sizden önce 4 yıllık okulu kazanan kişiler kolay girmedi ve sizleri de oraya kolay almayacaklar. Bunun için bu sınavda matematiğe dikkat etmelisiniz.

DGS matematik özel ders

Sizler bu dersi almak ve ya vermek hangi noktada yer alıyorsanız yazımızı o tarafta değerlendirin öncelikle bu yazıda sizler için özel ders nasıl verilir konusunda başlayalım. Sizler şu anda ülkede bulunan salgının farkındasınız ve bunun için öğrencilere internet ortamında ulaşmaya çalışın. Youtube gibi büyük sitelerde kendinize özel ders anlatacak bir ortam oluşturun ve bu site üzerinden para kazanın. Uzun zaman ister diyorsanız el broşürü dağıtın kendinizi tanıttığınız bir yazı ile bunu 2 yıllık bölümlere dağıtın. İlgisini çekecek kişilere yine özel ders vererek onlara yardımcı olabilir ve para kazanabilirsiniz. Bunların ikisini de bulamadınız ve ya olmadı o zaman çevrenizde reklam yaparak emellerinize ulaşabilirsiniz.

DGS matematik özel ders alma

Özel ders vermek isteyen arkadaşlara konuları anlattık ve şimdi sırada özel ders almak zorunda olan kişiler için bilgiler verelim. Sizler DGS için hazırlık yapıyor ama matematikte tıkanıyorsunuz, bu yüzden de özel ders almak istiyorsanız öncelikle internet ortamında ders veren sitelere bir bakın. Hem para vermeden hem de daha geniş bir ortamda ders alışma imkânı sizlere ulaşacaktır. Bundan sonra ki süreçte okul içinde ders veren kişilerden ders alabilir hem daha yakından hem de daha ucuza ders almış olursunuz. Evinize çağıracağınız hocalar daha pahalı olsa da sizlere özel ders verip sınava kadar en hızlı şekilde sizleri hazırlayacaktır.