Özel ders ihtiyacı, sınav başarılarının ön plana çıkması ile birlikte ortaya çıkmış son 15 senedir ise gerçek bir gereklilik haline gelmiştir. Son yıllarda ise pandemi ile birlikte yüz yüze eğitim kesintiye uğramış öğrencilerin öğrenme süreçleri tamamen değişim göstermeye başlamıştır. Öğrenci velileri ise öğrencilerin kesintiye uğrayan müfredatlarının takviyesi için özel ders aldırma konusunu hayatlarının göbeğine yerleştirmiş durumdalar. Yaptığımız gözlemler artık bir çok öğrencinin neredeyse hemen hemen her dersten özel ders ihtiyacının olduğu yönünde. Gerek sitemize gelen ziyaretçi taleplerinden gerekse de öğretmenlerimizden gelen dönüşlerden anladığımız özellikle matematik, fizik, kimya gibi sayısal dersler için ciddi bir özel ders talebi olduğu görünüyor. Diğer taraftan ise veliler, bu eksiklikleri bazen etüt merkezleri yoluyla bazen de özel ders aldırmak yoluyla bu açıkları kapamanın yollarını aramaktadır. 


özel ders siteleri, özel ders ilan siteleri, en iyi özel ders sitesi

Eğitim sisteminde gerçekleşen değişiklikler nedeniyle, öğrencisine kendiliğinden destek olabilecek veliler de bazen bu şansı yitirmekte, doğal olarak çözümü farklı yerlerde aramak zorunda kalmaktadır. Kurumsal bazda özel ders imkanları da artarken, diğer yandan bireysel özel ders alma imkanları da internet ve teknolojinin gelişmesi ile genişlemektedir. Bundan 10 sene öğrence iyi bir özel ders öğretmeni bulmak sadece tanıdık ya da kulaktan kulağa yolu ile mümkünken artık iyi bir özel ders öğretmeni bulmak neredeyse çok kolay. 

Öğrenci velileri ya da bireysel olarak özel ders almak isteyenler çok zaman internet üzerinden aramalara girerler. Çok eskiden bu ancak eş dost tavsiyesi ile ya da gazete ilanları ile olurdu. Son yıllarda internetin cebimize kadar girmesi ile ilan siteleri de oldukça popüler hale geldi. 

İlan sitelerinin en bilindiği doğal olarak sahibinden.com halk arasında ya da adının anılmak istenmediği ortamlarda sarı site olarak da bilinir. Bir ilan sitesi olarak inanılmaz bir yelpazeye sahip olan site ayakkabıdan çantaya, arabadan eve kadar kiralık satılık ilanlarını sunuyor. Doğal olarak özel ders arayan öğrenciler ya da özel ders veren öğretmenler de bu platform üzerinden ilan açabilmekteler. Tam olarak özelleştirilmemiş yapısı ile özel ders için uygun olmadığını düşündüğümüz bu site popüler olmasından dolayı yine kullanılmaktadır.

Özel ders ilan siteleri arasında bir ilki başaran site ise ozelders sitesi. Özel ders ihtiyaçlarının yavaştan ortaya çıkmaya başlaması ile birlikte kurulmuş olan bu site marka bilinirliği açısından da oldukça popüler bir site. Bu nedenle de oldukça geniş bir özel ders öğretmeni kadrosuna da sahip. Hem ilk olması hem de geniş öğretmen kadrosu olması nedeniyle site oldukça bilinir ve arama sonuçlarında önlerde çıkan bir site. 

Bu bahsettiğimiz amiral gemilerin yanında armut, ozeldersdiyari, netders gibi bahsettiğimiz siteler gibi olmasa da kendilerine yer edinmiş özel ders siteleri arasında yer alıyor. Gerçi armut sadece özel ders sitesi değil aynı zamanda diğer ihtiyaç duyduğunuz hizmet sektörünü de içine almaktadır. 

Tüm bunlardan sonra kurumsal olarak faaliyetlerine başladığımız ozeldersveren.com ise kurulalı 1 yıl oldu. Bu kapsamda onlarca özel ders öğretmenin ilanını yayınlamayı başardık ve onların özel ders arayan öğrenciler ile buluşmasına aracılık ettik. 

Öğrencilerin başarısının artması en önemli önceliğimiz haline getirdiğimiz ozeldersveren.com ile en iyi şekilde ve en hızlı şekilde öğrenci ve öğretmen buluşmasını sağlamayı kendimize hedef edindik. Şirketimizin merkezi Ankara’da olup, tüm öğretmenlerimizin bize kolaylıkla ulaşmasını ve sistem sorunlarına hızlı bir şekilde çözülmesine de yardımcı olduk. 

Özel ders siteleri arasında yerini alan ve bu konuda emin adımlar ile devam eden ozeldersveren.com ileriki dönemlerde, daha kaliteli özel ders verme konusunda öğretmenler için bir dizi etkinlikler ve eğitimler ile sürekliliğini sağlayacak.  Şimdiye kadar vermiş olduğu tüm hizmetleri ücretsiz bir şekilde sağlayan sitemizde özel ders arayan öğrenciler ile özel ders veren öğretmenler faydalanmaya devam edecekler. Sitemize özel öğrenci ve öğretmenlerimizin hızlı bir şekilde ilanlara ulaşmasını sağlamak için hazırladığımız android uygulamamız google play markette yayınlandı. Dilerseniz buradan indirebilirsiniz.

Dilerseniz Adana Özel Ders, dilerseniz İstanbul Özel Ders ilanı fark etmiyor. Sitemiz tüm Türkiye için özel ders ilanlarını yayınlamaktadır. Özel ders siteleri içinde yeni ve farklı bir konsepte yola devam ederken, siz öğretmen ve öğrencilerimizin de destekleri bizler için çok önemli. Lütfen sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Yeni bilgilendirme makalelerinde görüşmek üzere.