Sahibinden özel ders de neymiş demeyin. Sahibinden kasıt bildiğiniz üzere Türkiye’nin en büyük ilan sitesi. Bu site gerçekten a.dan z.ye herşey için ilan verebileceğiniz en eski ve en köklü sitelerden birisi. Bu bakımdan tabii ki sahibinden özel ders ilanları da içeriyor. Peki bu gerçekten etkili mi? Bunu biraz inceleyelim.

sahibinden özel ders ankara, izmir sahibinden özel, istanbul sahibinden özel ders ilanı


Hatırlarsanız bir ara hürriyet emlakın bu konuda bir reklam yayınlamıştı. Birbirinden bağımsız, alakasız bir çok konunun ilanının tek çatı altında yürümesi gerçekten garip sonuçları doğurabileceği üzerine. Hurriyet emlak, emlak işini hem araba satılan hem de diğer emlaktan bağımsız konuların tek sepette değerlendirilmesini yanlış buluyordu. Takdir elbette sizin bizim işimiz emlak değil tabii ki.

Biz ise işin diğer tarafına bakıyoruz. Sahibinden özel ders ilanı. Bahsettiğimiz diğer tabir ile sarı sitede özel ders ilanları da yer almakta. Hem oldukça fazla. Sitemizde yer alan öğretmenlerimizden çok daha fazlasının orada olduğunu biliyor ve gözlemliyoruz da. Peki etkili mi?

Söz konusu site; Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen ilk on sitesinden birisi. Elbette ki etkilidir. Ancak özel ders ilan sitesi ile kıyaslanamayacak kadar stabil ve esnek değil.

Bu konuda sizlere önerimiz elbette ki şansınızı deneyebilirsiniz. Onlarca karmaşık ilanların arasında ön plana çıkmayı bekleyebilirsiniz.

Serbest metin olarak girilmiş, karmaşık bir veri yapısı ile özel ders ilanını oluşturup geri dönüş olması beklentisine sahip olabilirsiniz. 

Biz sitemizde, sizler için çok özel ders ilanı tecrübelerini sunmayı hedefliyoruz. Sitemizin ilk odağı kesinlikle ticaret değil. Bunu aylardır bizimle iletişim halinde olan öğretmen ve öğrencilerimize ulaşarak ya da doğrudan bizimle iletişime geçerek deneyimlemeniz mümkündür.

Bizim ilk önceliğimiz, zor zamanları geçirdiğimiz bugünlerde eğitim adına hem öğretmenlerimize destek olmak hem de öğrencilerimizin açıklarını kapamadaki sorunlarına bir nebze katkı sağlayabilmek. 

Sahibinden özel ders ilanı vermek yerine sitemize üye olarak ne kazanabilirsiniz?

En doğru ders kategorisini seçerek öğrencilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Özel ders ilanı açarken 2 hafta sonra ilanım yayından kalkacak mı diye düşünmezsiniz.

Site içerisinde rahatlıkla mesajlaşabilir, diğer öğretmenlerimize ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz anda sizlere yardımcı olabilecek, sorularınıza hızlıca cevap verebilecek kişilere ulaşmanız bir hayal değil.

Sürekli gelişen ve büyüyen bir ailenin bir parçası olursunuz. Sizler için konuya özel hazırlanmış makalelere erişerek kendinizi yenilerseniz.

Bu nedenle, sahibindeni de deneyebilirsiniz ancak bizim özel ders vermek isteyen öğretmenler için önerimiz özel ders ilan siteleri bu konuda size daha fazla yardımcı olacaktır. Bu seçeneği kesinlikle göz ardı etmemeliler.

Yakın zamanda planladığımız, yapmak için kolları sıvadığımız özel ders veren öğretmenler için hazırlanmış formlar ile işinizi sistematiğe sokabilirsiniz. 1-2 yıl içerisinde geliştirmeyi hedeflediğimiz mobil uygulamalarımız ile öğrencilerinizin ölçme değerlendirme işlerinde teknolojiyi yardımcı haline getirebilirsiniz.

Karmaşanın içinden sıyrılır ve araba almışken bir de özel ders veren öğretmenlere bakayım diyen kişilerin yerine rafine gerçek veli ve öğrenciler ile muhatap olursunuz. 

İnanılmaz bir hızla büyüyoruz. 2. Senemizde binin üzerinde öğretmenimiz ve yüzlerce öğrencimiz ile hızlı ve güçlü bir özel ders networkü kurduk. Daha da hızlı büyüyeceğiz. Yenilikler ile öğrencilerimiz ile öğretmenlerimizin arasındaki bağı da güçlendirmek en önemli amacımız. Bu kapsamda gece gündüz çalışıyoruz.

Bir eğitimci olarak siz de özel ders almak isteyenler ile daha hızlı iletişim kurmak ve onlara özel ders vermek isterseniz sitemize hemen kayıt olabilirsiniz.

Sitemiz Osmaniye, Bayburt ve diğer 79 ilimizden öğretmenlerimizin kayıt olduğu ve sürekli büyüyen en özel ve ücretsiz özel ders ilanları ile hergün büyüyor.

Yarın geç olabilir, geç kalma hemen özel ders ver