Bursa | 🏆 Özel Ders Veren Öğretmenler | Özel Ders Öğretmen İlanları

Bursa | Özel Ders Veren Öğretmenler

Tolga Gençer

Offline Fizik öğretmeni

Fizik öğretmeni

Fizik,

Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım,

Reyhan Yediri

Offline Üniversite Öğrencisi

Uludağ Üniversitesi sınıf öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla güçlü bir iletişim ...

Hafta İçi Destek, Türkçe, Fen Bilgisi, Matematik,

Nilüfer,

ibrahim altay

Offline Öğrenci

Merhabalar ben İbrahim, Türkiye 452.si olarak girdiğim Acıbadem Üniversitesinde Tıp Fakültesinde 3. sınıf ...

Biyoloji, Fizik, Fen Bilimleri, Kimya, Matematik, Geometri, AYT, LGS, TYT, TYT, YKS, Fen Bilgisi, Matematik, Fen Bilgisi, Matematik, TEOG,

Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım,

Hakan Akyüz

Offline

16 yillik Sosyal Bilgiler ogrermeniyim. Lgs ve okul derslerine yardimci oluyorum

Sosyal Bilgiler,

Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım,

ORHAN BATURAY

Offline PETROL MÜHENDİSİ

Matematik,

Rümeysa Şahin

Offline Fen bilimleri öğretmeni

Kübra Özdemir

Offline Almanca Öğretmenliği

Zehranur Gölşen

Offline Öğrenci

Merhaba ben sizin bazı konularda yardım alabilecek eylenceli öğrenme şekilleriyle konuyu size anlatabilecek hocanız

Matematik, Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Türkçe, LGS,

Gürsu, Karacabey, Kestel, Yıldırım,

Emrah geniş

Offline Fen Bilimleri Öğretmeni

MEBde 9 yıldır Fen Bilimleri Öğretmeni olarak görev yapıyorum. 5.6.7. Ve 8. Sınıf okula yardımcı LGS ve diğer ...

Fen ve Teknoloji, LGS, Fen Bilgisi,

Mudanya, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım,

HASAN POLAT

Offline Öğretmen

KOÇ ÜNİVERSİTESİ SERTİFİKALI EĞİTİM KOÇUYUM.. HER SEVİYEDE MATEMATİK DERSİ VERİYORUM. 20 YILLIK MATEMATİK ...

Matematik, Matematik,

Mudanya, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım,

Canan Işık

Offline

Nilüfer, Osmangazi,

Bursa  Özel Ders İlanlarını İncele


Bursa ilinde yüzlerce özel ders veren hoca yer alıyor. Bu şehir özelinde özel ders öğretmeni arıyorsanız sitemizde yer alan kriterlere uygun aramalar yapabilirsiniz. Temel bilimlerine yönelik Türkçe, Fizik, Matematik gibi dersler için olduğu gibi, Spor Dalları, Müzik Dalları gibi hobilerinize yönelik dersler için de özel ders öğretmenler sitemizde yer alıyor. Bursa için de her bütçeye uygun ve profesyonel özel ders veren öğretmenler sitemizde bulmanız mümkün. Yukarıdaki listede Bursa için özel ders veren profesyonel öğretmenler ve özel ders ilanları yer almaktadır. Bu öğretmenlerin profillerinde; Özel Ders Veren Öğretmenin Uzman Olduğu Alanlar, İlan Veren Öğretmenin Kendisi Hakkında Genel Bilgi, Saatlik Olarak Özel Ders Ücreti, Özel Ders Verdiği İlçeler, Özel Ders Sürecinde Sunduğu İmkanlar, Ders Veren Eğitimcinin Mezuniyet Bilgisi sizlere yardımcı olacaktır. 


Bursa  - Özel Ders Almak için Detaylar


Bursa için hobilerinizi geliştirmeye yönelik özel ders alabileceğiniz gibi zevklerinizi geliştirmek amacıyla müzik, ya da enstrüman çalma özel dersleri almanız için sitemiz oldukça kullanışlıdır. Sitemizi ziyaret edenlerin arasında yeni bir dil öğrenmek isteyenler de yer alıyor. Örneğin; dileyen Korece öğrenmek için özel ders hocası arıyor, dileyen daha yaygın bir dil olan İspanyolca öğrenmek amacıyla özel ders öğretmeni arıyor. Günümüzde bir çok sınava hazırlığı yapan öğrenciler mevcut. Sitemizde onlar için de özel ders imkanları mevcut.  ALES, DGS, KPSS, YÖKDİL, YDS, TOEFL, IELTS, TYT, AYT sınavları için özel ders almanız tabii ki mümkün. Onlarca kategoride yer alan yüzlerce ders için sitemize özel ders ilanı bırakan profesyonel öğretmenlerimizden destek alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm dersler için özel ders veren öğretmene sitemize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken bulunduğunuz yerdeki özel ders öğretmenleri ile tek tıkla iletişime  geçmek.  Diğer bir alternatif ise bir öğrenci olarak ders ilanı  oluşturabilir ve talebinle ilgilenen  özel ders hocaları sana dönüş yapabilir.  

Yukarıda yer alan öğretmenlerimiz; matematik bursa özel dersfizik bursa özel dersBursa ingilizce özel ders gibi bir çok ders sorgunuza cevap olmaktadır.

Özel ders yöntemine karar ver. Birebir başarını arttırabilir. Dilersen online üzerinden grup özel ders almak için harekete geç. Bütçen için en uygun öğremeni ara. Özel ders veren profesyonel eğitmenlere ulaşmak için sitemize kayıt olun. 


Bursa Özel Ders Vermek için Bilmeniz Gerekenler


Bursa sınırlarında becerilerini geliştirmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış sitemizde özel ders eğitmeni olarak ilan vermeniz ve profil oluşturmanız oldukça basit. Sitemiz yapısı gereği bir çok dil öğrenmek isteyen öğrencilere de hitap ediyor. Örneğin; dileyen İsveçce öğrenmek için özel ders öğretmeni ararken, birçok öğrencimiz daha yaygın bir dil olan Korece öğrenmek amacıyla özel ders öğretmeni arıyor. Sınava hazırlananlar da başarıyı garantilemek için özel ders hocası arıyorlar.  ALES, DGS, KPSS, TYT, AYT sınavları için özel ders verebilirsiniz. Ya da direksiyon, özel eğitim, oyun hobisi ya da oyun ablası olarak özel ders eğitmeni olabilirsiniz. Özel ders verin ve ilave gelir elde edin. Sizler ile özel ders arayanları biraraya gelerek ders almak isteyenleri biraraya getirdik.


Bursa şehrinde ders vermek istiyorum ancak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz. Diğer özel ders öğretmenlerinin profillerini incelemeyi kesinlikle unutmayın.  Sitemize hemen üye olun. Özel ders vereceğiniz öğrencileriniz için mutlaka profilinizi tamamlayınız. Konumunuza ve tecrübenize göre talep edeceğiniz özel ders ücretini belirleyin. Sitemizde sürekli güncellenen özel ders taleplerini mutlaka sık sık kontrol edin.  Özel ders hocaları için sürekli güncellenen eğitim bloğunu takip ederek bilgi ve becerinizi arttırabilirsiniz.

Özel Ders Öğretmenleri için Bursa İlçeleri

Büyükorhan

Gemlik

Gürsu

Harmancık

İnegöl

İznik

Karacabey

Keles

Kestel

Mudanya

Mustafakemalpaşa

Nilüfer

Orhaneli

Orhangazi

Osmangazi

Yenişehir

Yıldırım