İzmir | 🏆 Özel Ders Veren Öğretmenler | Özel Ders Öğretmen İlanları

İzmir | Özel Ders Veren Öğretmenler

Yağız Ceritoğlu

Offline

İstanbul Teknik Üniversitesinde Fizik Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.

Fizik, Matematik, Fen Bilgisi, İngilizce,

Balçova, Karabağlar, Konak, Narlıdere,

Nevzat Sandıkcı

Offline Öğrenci

Ege üniversitesi tıp fakültesinde 3. sınıf öğrencisiyim. 2018 tyt sınavında ilk 600 içerisinde yer aldım. ayt ...

Matematik, Biyoloji, Kimya, Fizik,

Hacer Öztürk

Offline Türkçe ve Edebiyat öğretmeni

13 yıldır Türkçe ve Edebiyat öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Halen de özel bir kolejde çalışmaktayım.Bilgi ve ...

YKS, Türkçe, Türkçe, Türk Edebiyatı, AYT,

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Cumaovası(Menderes), Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla,

Çağnur Keleş

Offline İngilizce Öğretmeni

Mehmet Temizkan

Offline Matematik Öğretmeni

Fulya Bilgin

Offline Fen bilgisi öğretmeni

Oğuz Can Solmaz

Offline Sınıf öğretmeni

Nuri ÖLMEZ

Offline Öğretmen

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim meslekte 27. yılım.

YKS, Dil ve Anlatım, Türk Edebiyatı, Türk Dili ve Edebiyatı, AYT, EKPSS, KPSS, LGS, MSÜ, ALES, Osmanlı Türkçesi, Türkçe,

Bayraklı, Bornova, Buca, Cumaovası(Menderes), Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menemen, Narlıdere, Torbalı,

Ece Kör

Offline Türkçe Öğretmeni

Songül çiftçi

Offline

Fen Bilimleri, Matematik, Fen Bilgisi, Fen Bilgisi, Matematik, Matematik,

Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere,

Anıl LEVENT

Offline Öğrenci

Herkese Merhaba, ben Anıl LEVENT. 26 yaşındayım, İzmirliyim ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim. ...

İngilizce,

Berkay Can

Offline Fizik Öğretmeni

Karadeniz teknik üniversitesi fizik öğretmenliği bölümü mezunuyum. Mesleğimde 6 yıllık bir tecrübeye sahibim. ...

YKS, Fizik, Fizik, Otomobil, MSÜ, AYT, TYT,

Cumaovası(Menderes), Gaziemir, Konak, Selçuk, Torbalı,

Burak Karaca

Offline Fizik Öğretmeni

Fizik, Fen Bilgisi,

İzmir Özel Ders İlanlarını İncele


İzmir ilinde yüzlerce belki de binlerce özel ders veren öğretmen yer alıyor. Okulda aldığınız dersler için sitemiz üzerinden birçok profesyonel özel ders öğretmenlerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Okulda aldığınız temel dersler olan Matematik, Fizik, Biyoloji, Türkçe gibi derslerin yanında Müzik, Dans, Resim gibi hobilerinize yönelik özel ders veren öğretmenleri siz öğrencilerimizin erişimine sunuyoruz. İzmir şehrinde her bütçeye uygun özel ders veren öğretmenler sitemizde yer alıyor. Yukarıda yer alan listede İzmir ilinde özel ders veren profesyonel öğretmenlerin özel ders ilanları yer almaktadır. Bu öğretmenlerin profillerinde; Özel Ders Veren Öğretmenin Uzman Olduğu Alanlar, İlan Veren Öğretmenin Kendisi Hakkında Genel Bilgi, Saatlik Olarak Özel Ders Ücreti, Özel Ders Verdiği İlçeler, Özel Ders Sürecinde Sunduğu İmkanlar, Ders Veren Eğitimcinin Mezuniyet Bilgisi sizin seçimlerinize destek olacaktır. 


İzmir Özel Ders Almak için Olanaklar


İzmir için hobilerinizi geliştirmeye yönelik özel ders alabileceğiniz gibi zevklerinizi geliştirmek amacıyla müzik, ya da enstrüman çalma özel dersleri almanız için sitemiz oldukça kullanışlıdır. Sitemizi ziyaret edenlerin arasında yeni bir dil öğrenmek isteyenler de yer alıyor. Örneğin; dileyen Korece öğrenmek için özel ders hocası arıyor, dileyen daha fazla kullanılan dillerden olan İspanyolca öğrenmek amacıyla İspanyolca özel ders öğretmeni arıyor. Sınava hazırlanan öğrenciler için de özel ders veren öğretmenlere ulaşmanız için sitemizde imkanlar mevcut.  ALES, DGS, KPSS, YÖKDİL,  TOEFL, IELTS, TYT, AYT sınavları için özel ders almanız tabii ki mümkün. Tüm bu farklı konularda sitemizde bulunan onlarca özel ders hocalarımızdan destek almanız da mümkün. İhtiyacınız olan binlerce ders kategorisi için özel ders veren öğretmenlerimiz sitemize kayıtlı durumda. Sizin tek yapmanız gereken ise  konumundaki özel ders öğretmenleri ile tek tıkla iletişime  geçmek.  Diğer bir alternatif ise bir öğrenci olarak ders talebi de yayınlayabilir ve ilanınla ilgilenen  özel ders öğretmenleri sana dönüş yapar.  

Yukarıda yer alan öğretmenlerimiz; matematik izmir özel ders, fizik izmir özel ders, izmir ingilizce özel ders gibi bir çok ders sorgunuza cevap olmaktadır.

İstediğin özel ders alma yöntemini belirle. Birebir başarını arttırabilir. Ya da arkadaşlarınla bir  araya gelerek derse katıl. Bütçeni zorlamayacak kaliteli özel ders eğitmenlerine ulaş. Özel ders talebi oluşturmak için hemen sitemize kayıt olun. 


İzmir Özel Ders Vermek için Gerekli Olanlar

İzmir konumunda bir çok branştan hobilerini geliştirmek isteyenlere yönelik özel ders verebileceğiniz gibi zevkleri geliştirmek için müzik, şan, enstrüman gibi konularda da özel ders vermeniz de mümkün. Sitemiz yapısı gereği bir çok dil öğrenmek isteyenlere de hitap ediyor. Örneğin; dileyen Arapça öğrenmek için özel ders öğretmeni ararken, birçok öğrencimiz daha yaygın bir dil olan İngilizce öğrenmek amacıyla özel ders öğretmeni arıyor. Sınava hazırlık sürecinde olan tüm adaylar için de özel ders verme şansınız yer alıyor.  ALES, DGS, KPSS,  YDS, TOEFL, IELTS, TYT, AYT gibi bir çok sınav için için özel ders vermeniz mümkün. Okula takviye dersleri için profesyonel bir özel ders hocası olarak ders verme imkanına sahipsiniz. Ek gelir isteyen tüm özel ders öğretmenleri için özel ders almak isteyen öğrencileri sitemizde buluşturuyoruz. Sitemize hemen üye olabilir ve profilinizi eksiksiz doldurarak özel ders arayanların sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.  

İzmir ilinde özel ders vermek için ne yapmalıyım sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde bulunan öğretmenlerin özel ders ilanlarını kontrol edin. Sitemize kayıt olun. Ders arayanların sizi kolayca bulacağı tüm detayları içerecek şekilde bir profil oluşturun. Konumunuza ve tecrübenize göre talep edeceğiniz özel ders ücretini belirleyin. Her gün yüzlerce öğrenci sitemizi ziyaret ediyor. Onlar tarafından açılan talepleri mutlaka kontrol edin. Özel ders hocaları için sürekli güncellenen blog bölümünü takip ederek farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

İzmir İlçeleri Özel Ders İlanları

Aliağa

Balçova

Bayındır

Bayraklı

Bergama

Beydağ

Bornova

Buca

Cumaovası (Menderes)

Çeşme

Çiğli

Dikili

Foça

Gaziemir

Güzelbahçe

Karabağlar

Karaburun

Karşıyaka

Kemalpaşa

Kınık

Kiraz

Konak

Menemen

Narlıdere

Ödemiş

Seferihisar

Selçuk

Tire

Torbalı

Urla