Ankara | 🏆 Özel Ders Veren Öğretmenler | Özel Ders Öğretmen İlanları

Ankara | Özel Ders Veren Öğretmenler

Neva Ekrem

Offline Öğretmen

Türkçe öğretmeniyim.

Türkçe, Ödevlere Destek, Dil ve Anlatım,

Çankaya, Yenimahalle,

Onaylı Belgeli
Profesyonel Öğretmen

Tangün BOSTANCI

Offline

Hacettepe Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Şu an Hacettepe Üniversitesinde yüksek lisans ...

Matematik, TYT, Matematik, Matematik, Matematik,

Çankaya, Keçiören, Mamak, Yenimahalle,

Ali Can

Offline Öğretmen

Fransızca Öğretmenliği Tezli Yüksek Lisans mezunuyum. 10 senelik özel ders tecrübesine sahibim. Birlikte adım adım ...

Fransızca,

Altındağ, Çankaya,

Kerim Atmaca

Offline Makine Mühendisi

Can YILMAZ

Offline Öğretmen

Emine Ciba

Offline Matematik öğretmeni

Sukru Comert

Offline öğretmen

20 senelik öğretmenim mebde calisiyorum

Türkçe,

Etimesgut, Sincan,

Şebnem Canatalay

Offline

Çankaya,

AHMET KARA

Offline ÖĞRETMEN

Nisa Elif EKER

Offline Veteriner Hekim, PhD

Elif Ün

Offline Öğrenci

HİLAL

Offline Öğrenci

YKS 2018, 2302.siyim ODTÜ okul öncesi öğretmenliği bölümünde okumaktayım. 3 yıllık farklı alanlarda özel ders ...

İngilizce,

Çankaya, Yenimahalle,

Hüseyin Aydın

Offline Antrenör

Siyah Kuşak 5.Dan,3.Kademe Kıdemli Antrenör

Boks, Uzakdoğu Sporları,

Çankaya, Gölbaşı, Keçiören, Yenimahalle,

Ankara İçin Özel Ders Detayları

Ankara şehrinde yüzlerce özel ders veren öğretmen bulunuyor. Aradığınız kriterlere uygun olarak bir çok branşta özel ders veren öğretmene ulaşabilirsiniz. Fizik, Matematik, Biyoloji, Türkçe okul dersleri gibi  Resim, Müzik, Dans gibi kişisel gelişimine yönelik özel ders veren öğretmenleri siz öğrencilerimize sunuyoruz. Sitemizde Ankara şehrinde bütçenize uygun özel ders hocalarına ulaşmanız mümkün. Yukarıda yer alan listede Ankara için özel ders verenler profesyonel öğretmenler ve özel ders ilanları yer almaktadır. Bu özel ders öğretmenlerinin profillerinde; Özel Ders Veren Öğretmenin Uzman Olduğu Alanlar, İlan Veren Öğretmenin Kendisi Hakkında Genel Bilgi, Saatlik Olarak Özel Ders Ücreti, Özel Ders Verdiği İlçeler, Özel Ders Sürecinde Sunduğu İmkanlar, Ders Veren Eğitimcinin Mezuniyet Bilgisine ulaşabilirsiniz. 

Ankara  Özel Ders Almak için Olanaklar

Ankara için hobilerinize uygun özel ders alabilmeniz mümkün. Bunlara müzik ve enstrüman dersleri de dahil. Sitemiz özel ders almak isteyenler için oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Sitemizi ziyaret edenlerin arasında yeni bir dil öğrenmek isteyenler de yer alıyor. Örneğin; dileyen Korece öğrenmek için özel ders hocası arıyor, dileyen daha yaygın bir dil olan İspanyolca öğrenmek amacıyla özel ders öğretmeni arıyor. Sınava hazırlığı yapan öğrenciler için de özel ders fırsatları mevcut.  ALES, DGS, KPSS, YÖKDİL, YDS, TOEFL, IELTS, TYT, AYT sınavları için özel ders almanız tabii ki mümkün. Tüm bu ve bir çok konuda sitemizde kayıtlı özel ders eğitmen ve öğretmenlerimiz ile iletişime geçebilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. İhtiyacınız olan binlerce ders kategorisi için özel ders veren öğretmenlerimiz sitemize kayıtlı durumda. Sizin tek yapmanız gereken ise  konumundaki özel ders öğretmenleri ile tek tıkla iletişime  geçmek.  Diğer bir alternatif ise bir öğrenci olarak ders talebi de yayınlayabilir ve ilanınla ilgilenen  özel ders öğretmenleri sana dönüş yapar.  

Dilediğin ders alma yöntemini seç. Bu yüz yüze ders de olabilir. Ya da grup olarak özel derse katıl. Bütçene uygun, en iyi eğitmene ulaş. Özel ders veren profesyonel eğitmenlere ulaşmak için sitemize kayıt olun. 

Yukarıda yer alan sayfa Ankara fizik özel ders, matematik ankara özel ders ve hatta ingilizce ankara özel ders gibi bazı sorgularına da cevap vermektedir.

Ankara Özel Ders Vermek için Bilmeniz Gerekenler

Ankara mekanında kendi kişisel gelişimini arttırmak isteyenlere yönelik özel ders verebilirsiniz. Sitemiz yapısı gereği dil öğrenmek isteyenlere de hitap etmektedir. Örneğin; dileyen Rusça öğrenmek için özel ders öğretmeni ararken, bazı öğrencimiz ise Arapça öğrenmek amacıyla özel ders öğretmeni arıyor. Sınava hazırlananlar için de özel ders fırsatlarını unutmadık.  ALES, DGS, KPSS, YÖKDİL, TOEFL, TYT, AYT sınavları için profesyonelliğinize uygun olarak özel ders vermeniz için gerekli altyapı çalışmaları tamamlandı. İlkokul takviye, Ortaokul takviye, lise takviye ve üniversite takviye gibi birçok ders için özel ders verebilirsiniz. Özel ders vermek suretiyle ek gelire sahip olmak isteyen tüm hocalar için özel ders veren olarak sizleri özel ders almak isteyen öğrencileri buluşturuyoruz. Sitemize üye olun ve profilinizi eksiksiz doldurarak özel ders arayan öğrencilerin sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.  

Ankara şehrinde ders vermek istiyorum ne yapmalıyım sorusuna cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde bulunan öğretmenlerin özel ders ilanlarını kontrol edin. Sitemize hemen kayıt olun. Özel ders vereceğiniz öğrencileriniz için eksiksiz bir şekilde profilinizi tamamlayınız. Konumunuza ve tecrübenize en uygun özel ders ücretini belirleyin.  Sitemizde öğrenciler tarafından açılan ders taleplerini sık sık kontrol edin. Dilerseniz android uygulamamızı indirebilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 


Özel Ders İlanı Açabileceğiniz Ankara İlçeleri

Akyurt

Altındağ

Ayaş

Bala

Beypazarı

Çamlıdere

Çankaya

Çubuk

Elmadağ

Etimesgut

Evren

Gölbaşı

Güdül

Haymana

Kalecik

Kazan

Keçiören

Kızılcahamam

Mamak

Nallıhan

Polatlı

Pursaklar

Sincan

Şereflikoçhisar

Yenimahalle