Antalya | 🏆 Özel Ders Veren Öğretmenler | Özel Ders Öğretmen İlanları

Antalya | Özel Ders Veren Öğretmenler

kadir hoca

Offline

Hacettepe üniversitesi eğitim fakültesi mezunu 11 yıllık öğretmenim. ortaokul ve ilkokul seviyesinde matematik, Fen ...

Matematik, Fen Bilgisi, İngilizce,

Manavgat,

Ayşe

Offline

Kevser bozoğlu

Offline Koç Üniversitesi Matematik ve Ekonomi bölümleri öğrencisi

Eda kayılı erbay

Offline Biyoloji öğretmeni

Yunus Karakaş

Offline Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Antalyada ikamet eden bir bilişim teknolojileri öğretmeniyim. Temel bilgisayar eğitimi, programlama, robotik gibi konularda ...

Arduino, Bilişim Sistemleri, Donanım, MS PowerPoint, MS Excel, MySQL, Photoshop, PHP, Web Programlama,

Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa,

Fatma Özer

Offline Fizik Öğretmeni

Antalya  Özel Ders Olanakları


Antalya şehrinde yüzlerce özel ders veren öğretmen bulunuyor. Aradığınız kriterlere uygun özel ders öğretmenleri sitemizde. Spor Dalları, Müzik Dalları gibi hobilerinize yönelik dersler için olduğu gibi Temel bilimlerine yönelik Türkçe, Fizik, Matematik gibi dersler için de özel ders öğretmenler sitemizde yer alıyor. Sitemizde Antalya şehrinde bütçenize uygun özel ders hocalarına ulaşmanız mümkün. Yukarıda bulunan listede Antalya sınırları içerisinde özel ders veren profesyonel öğretmenler ve özel ders ilanları yer almaktadır. Bu ders veren öğretmenlerin profillerinde; Özel Ders Veren Öğretmenin Uzman Olduğu Alanlar, İlan Veren Öğretmenin Kendisi Hakkında Genel Bilgi, Saatlik Olarak Özel Ders Ücreti, Özel Ders Verdiği İlçeler, Özel Ders Sürecinde Sunduğu İmkanlar, Ders Veren Eğitimcinin Mezuniyet Bilgisi gibi bilgiler yer almaktadır. 


Antalya - Özel Ders Almak


Antalya mekanında sizlerin kişisel gelişiminize yönelik özel ders alabileceğiniz gibi zevklerinizi geliştirmeye yönelik müzik, şan, enstrüman özel dersleri almanız oldukça basit. Sitemizi ziyaret edenlerin arasında yeni bir dil öğrenmek isteyenler de yer alıyor. Örneğin; dileyen Kürtçe öğrenmek için özel ders hocası arıyor, dileyen daha yaygın bir dil olan Japonca öğrenmek amacıyla özel ders öğretmeni arıyor. Günümüzde bir çok sınava hazırlığı yapan öğrenciler mevcut. Sitemizde onlar için de özel ders imkanları mevcut.  ALES, DGS, KPSS, YÖKDİL, YDS, TOEFL, IELTS, TYT, AYT sınavları için özel ders almanız tabii ki mümkün. Tüm bu ve bir çok konuda sitemizde kayıtlı özel ders veren eğitmen ve öğretmenlerimiz ile iletişime geçebilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. İhtiyacınız olan yüzlerce ders için özel ders veren eğitmenlerimiz sitemize kayıtlı durumda. Sizin yapmanız gereken ise  konumundaki özel ders eğitmenleri ile tek tıkla iletişime geçmek.  Diğer bir alternatif ise bir öğrenci olarak ders talebi yayınlayabilir ve ilanınla ilgilenen tüm özel ders öğretmenleri sana dönüş yapabilir.  

Dilediğin yöntem ile ders alabilirsin. Dilersen birebir özel ders al. Dilersen online üzerinden grup özel ders almak için harekete geç. Bütçeni zorlamayacak kaliteli özel ders eğitmenlerine ulaş. Özel Ders Veren özel ders ilanları sitemize kayıt olun. 


Özel Ders Vermek -  Antalya


Antalya sınırlarında becerilerini geliştirmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış sitemizde özel ders eğitmeni olarak ilan vermeniz ve profil oluşturmanız oldukça basit. Sitemiz yapısı gereği bir çok dil öğrenmek isteyenlere de hitap ediyor. Örneğin; dileyen Japonca öğrenmek için özel ders öğretmeni ararken, birçok öğrencimiz daha yaygın bir dil olan İngilizce öğrenmek amacıyla özel ders öğretmeni aramaktalar. ALES, DGS, KPSS, YÖKDİL, YDS, TOEFL, IELTS, TYT, AYT sınavları için tecrübeye sahipseniz, bu kapsamda özel ders vermeniz mümkün. Sınavlara hazırlık, yabancı dil, bilişim teknolojileri ve müzik gibi ders konularında özel ders vermek mümkün. Ek gelir isteyen tüm özel ders öğretmenleri için özel ders almak isteyen öğrencileri sitemizde buluşturuyoruz. Sitemize hemen üye olabilir ve profilinizi eksiksiz doldurarak özel ders arayanların sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.  

Antalya şehri içerisinde ders vermek için ne yapmam gerekiyor sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Binlerce öğretmenin yer aldığı sitemizde bulunan öğretmenlerin profillerini inceleyin. Sitemize hemen üye olun. Ders almak isteyenler için gerçekçi ve güzel bir profil oluşturun. Konumunuz ve tecrübeniz için uygun bir özel ders ücreti belirleyin. Sitemizde bulunan özel ders ilanlarını sık sık kontrol edin.  Dilerseniz cep telefonu uygulamamızı indirebilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Özel Ders Veren Öğretmen Bulabileceğiniz Antalya İlçeleri

Akseki  

Aksu  

Alanya  

Döşemealtı  

Elmalı  

Finike

Gazipaşa

Gündoğmuş

İbradı(Aydınkent)

Kale(Demre)

Kaş

Kemer

Kepez

Konyaaltı

Korkuteli

Kumluca

Manavgat

Muratpaşa

Serik