🏆 Özel Ders Veren Hakkında Sık Sorulan Sorular

Yardım İçeriği

Sitemize üye olan öğretmenlerimiz özel ders talebi alamıyorsa, öncelikle verdikleri bilgileri gözden geçirmeleri ve öğrencilere ulaşmak için farklı yol ve yöntem denemeleri gerekmektedir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, blog kategorimize içerik üretmek, farklılıklarınızı ön plana çıkarmak, öğrencilerin başarıları için yapacaklarınız ve onlara katacaklarınızı belirtmek sizi ön plana çıkaracaktır. Bu nedenle özel ders almak isteyen öğrencilere ulaşmanın en önemli yolu doğru sitemizde verdiğiniz bilgileri bir kez daha gözden geçirmektir.

Aramalarda üst sıralara çıkabilmeniz için doping paketi satın alabilirsiniz. Doping paketi satın almak zorunda değilsiniz. Eğer eğitim kategorinizde ya da eğitim vermek istediğiniz lokasyonda rekabet yoksa doping paketi almanıza gerek yoktur.

Ayrıca özeldersveren sitesi 2021 yılı sonuna kadar blog kategorimiz için uzunluğu en az 600 kelime olan 20 adet alanınıza dair özgün makale göndermeniz durumda 3 aylık doping paketi hediye edecektir.

 

Özel ders veren sitesine üye olduktan sonra, üyeliğinizin onaylanması sonrasında bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Bu esnada sitemiz tarafından verilen tüm bilgileri girmeniz, daha hızlı bir şekilde bulunabilmenize olanak sağlayacaktır. 

Bunun yanında hakkınızda kısmında ne kadar fazla ve bilgi girerseniz o kadar hızlı fark edilirsiniz. Bu nedenle hakkınızda net ve detaylı bilgiler verin. Mümkün olduğunca açık bir şekilde bilgilerinizi belirleyin. 

Değerli öğretmen veya eğitmen adayımız; sitemize üye olduktan sonra size gelen taleplere cevap vermeniz ve öğrencilerin oluşturdukları taleplere dönüş sağlamak için süreli paketlerimizden satın alabilirsiniz.

Özel ders veren öğretmenler ya da özel ders vermek isteyen öğretmenler daha fazla öğrenciye ulaşmak için sitemizi kullanarak bilgi ve becerilerine uygun kategorilere bilgilerini bırakabilirler. Bu sayede özel ders arayan öğrenciler sizlere daha rahat bir şekilde ulaşabilirler.

Ayrıca özel ders verdiğiniz öğrencilerin sitemize kayıt olması durumunda sizler için yorum yapabilirler ve fark edilmenize destek olabilirler.

Özel ders veren öğretmenler ile özel ders arayan öğrencilerin buluşma noktası olan ozeldersveren.com öğrencilerin kendi belirledikleri kriterlere uygun olarak eğitimci bulabilmelerini, onlar ile iletişime geçebilmelerini ve onlardan eğitim almak için gerekli ortamın oluşmasına olanak tanımaktadır.

Öğrenciler, özel ders aldıkları öğretmenler hakkında yorum da  yapabilirler.

Özel ders veren blog içerikleri potansiyel öğrencilerinize ulaşmanın etkili ve önemli yöntemlerinden birisidir.  

Alanınızla ilgili etkili makaleler ya da bilgilendirme yazıları yazarsanız, Google gibi arama motorları tarafından kolaylıkla fark edilebilir ve arama sonuçlarında yer alırsınız. Bu tarz içerikler sizlerin daha hızlı fark edilmenizi, dolaylı yoldan daha fazla öğrenciye ulaşmanızı sağlar. Profil sayfanızda ürettiğiniz içerikleri paylaşabileceğiniz gibi, sosyal medya sayfalarınızda da bu içerikleri paylaşmanız tanınırlık ve güvenirliliğinizi arttıracaktır.

Bu nedenle özel ders veren bloga içerik üretmenizi ve bize göndermenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.


Artık özel ders vermek istemeyen öğretmenler ya da bilgilerinin özel ders veren sitesinden kaldırmak isteyen üyelerimiz ya da öğretmenlerimiz istedikleri an sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresine üyelik bilgilerini ve gerekçesini de belirterek üyeliklerini iptal edip, bilgilerini sildirebilirler.

 Bu konuda özel ders veren sitesi ilave bir bilgi ve belge istememektedir.

Bu hata çok sık gerçekleşmese de bu durumlar ile karşılaşan özel ders öğretmenlerimizin FireFox web tarayıcısı kullandıklarını tespit ettik. Eğer bu hata ile karşılaşıyorsanız lütfen Chrome ya da Edge gibi tarayıcılar ile tekrar deneyin. 


Özel ders ücretleri, özel ders olarak vereceğiniz derse, mekana, şehire, tecrübenize, bilginizin farklılığına, kalitenize bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Ancak çok kaliteli bir eğitmen dahi olsanız sizden özel ders almak isteyen öğrencilerin de bütçelerini göz önünde bulundurmalı ve buna uygun bir fiyat belirlemenizi öneririz.

Ürettiğiniz içerikler, bize gönderdiğiniz videolu dersler özel ders arayan öğrencilerinizin gözünde sizi bir adım öne çıkaracaktır. Bu nedenle gerek blog kategorisi için gerekse de videolarınızı mutlaka bize bildiriniz. Bunun size ciddi bir katmadeğer olarak döneceğini zamanla göreceksiniz.